Vilniaus projektas

Vėdinimo sistemų projektavimas

Email Spausdinti PDF

vedinimo sistemu projektavimas Projektuojame įvairios paskirties pastatams vėdinimo, šildymo sistemas.

 • Dūmų šalinimo sistemų projektavimas;
 • Rekuperacinių vėdinimo sistemų projektavimas;
 • Atskirų srautų sistemų projektavimas;
 • Natūralių vėdinimo sistemų projektavimas;
 • Priverstinio vėdinimo sistemų projektavimas;
 • Technologinių įrenginių išskiriančių teršalus, šalinimo sistemų projektavimas;

Kas yra vėdinimo sistemų projektavimas? Kiekvienos paskirties pastatams yra būdingas įvairus darbo organizavimas, dėl to būna įvarios vėdinimo bei šildymo sistemos. Visa tai yra susiję ir yra įvertinama vėdinimo projekte, norint  taupiomis priemonėmis sukurti optimalų mikroklimatą. Šildymas turi būti susietas su vėdinimu, o šios abi sistemos - su pastato šiluminėmis charakteristikomis, darbo organizavimu ir technologiniu procesu.

Vėdinimo įranga turi užimti kuo mažiau naudingojo ploto ir turi būti išdėstyta taip, kad ją būtų patogu ir saugu eksploatuoti ir remontuoti, o ortakiai būtų kuo trumpesni. Vėdinimo sistemų projektavimas  yra viena svarbiausių inžinerinių tinklų sistemų. Kvalifikuoti specialistai projektuoja vėdinimo sistemas visoje Lietuvoje. Ruošiame esamų vėdinimo sistemų, modernizavimo projektus.

Patalpų oro parametrai pasirenkami pagal normas, o kartais- pagal technologinio proceso reikalavimus. Komfortinė arba pakankama šiluminė aplinka turi būti palaikoma žmogaus veiklos zonoje. Gamybinės paskirties patalpų  veiklos zona vadinama darbo zona. Nuo žmogaus veiklos (darbo) zonos oro kokybės priklauso žmogaus darbo efektyvumas. Vėdinimo sistemoje svarbiausia užduotis yra optimalaus mikroklimato sukūrimas, šilumos ir elektros energijos sunaudojant minimaliai. Vėdinimo projektavimas lemia higienos reikalavimų įgyvendinimą ir būsimas vėdinimo sistemos eksploatacines išlaidas.

Atlikti darbaivedinimo_sistemu_projektavimas_pc_ozasVedinimo_sistemu_projektavimas restoranasvedinimo_sistemu_projektavimas_gril_brazilvedinimo_sistemu_projektavimas_vila_valakampiaivedinimo_sistemu_projektavimas_rivieravedinbimo_sistemu_projektavimas_namasvedinimo_sistemu_projektavimas_tuvlitavedinimo_sistemu_montavimas_ozastuvlita_vedinimo_sistemu_projektavimasvedinimo_sistemu_projektavimas_ozas .
  1. Vėdinimo sistemu projektavimas 
  2. Vėdinimo įranga
  3. Vėdinimo sistemu montavimas
  4. Vėdinimo sistemu aptarnavimas, priežūra

   Susije straipsniai: Viskas apie Vėdinimo sistemas , Vėdinimo sistemos pąsas, Vėdinimo rūšys, Vėdinimo butinybė, Rekuperacinės vėdinimo sistemos, Pasyvus namas, Pastatų vėdinimas mikroklimatas ir oro kaita, Orinės šildymo sistemos, Individualaus namo,rekuperacinė sistema.

   Kontaktinė forma
   Statusas (*)
   Prašome pasirinkti jūsų statusą!
   Vardas (*)
   Prašome įvesti savo vardą!
   El. pašto adresas (*)
   Prašome įvesti el. pašto adresą!
   Telefono numeris (*)
   Prašome įvesti telefono numerį!
   Kokios paslaugos jus domina? (*)
   Prašome pasirinkti kokios paslaugos jus domina!
   Tekstas
   Invalid Input

   keywords: vedinimo sistemu projektavimas, vedinimo projekitavimo kaina, vedinimo projektavimas, projektuoja vedinimo sistemas, dumu salinimo sistemu projektavimas,rekuperaciniu vedinimo sistemu projektavimas, atskiru srautu sistemu projektavimas, naturaliu vedinimo sistemu projektavimas, priverstinio vedinimo sistmu projektavimas, technologiniu irenginiu isskirianciu tersalus, salinimo sistemu projektavimas,

    
   Reklaminis skydelis